Seks oralny- co powinni o nim wiedzieć kobiety i mężczyźni?

Stosunek oralny określany jest również „miłością francuską”, opiera się on na stymulacji męskich czy żeńskich narządów płciowych przy pomocy języka, czy ust. Kiedy kobieta pieści ustami mężczyznę, jest to nazywane jako fellatio, a jeśli mężczyzna pieści kobietę, nazywa się to jako cunnilngus. Mężczyźni uwielbiają seks oralny, panie co do niego są dosyć podzielone swoimi opiniami. Część z nich preferuje ten rodzaj zbliżenia, a dla innych jest on raczej mało przyjemny. Seks oralny budzi w społeczeństwie kontrowersje, dla pewnych ludzi jest on czymś odpychającym i obrzydliwym.

Seks oralny- co każda kobieta musi wiedzieć?

Kobieta może rozpocząć zbliżenie oralne od całowania czy też pieszczenia męskiego podbrzusza. Po czym może zająć się pieszczeniem i całowaniem penisa. Powinna objąć go dłonią u nasady, po czym subtelnie przesuwać językiem po żołędzi, a następnie wsunąć członek do ust. Partnerka powinna uważać na to, aby nie zahaczyć członka zębami, co mogłoby wywołać ból u mężczyzny. Tempo stymulacji seksualnej powinno zależeć od preferencji mężczyzny, to on powinien przejąć nad nim kontrolę, chociaż kobieta może także wykazać się własną inicjatywą. Chcąc doprowadzić partnera do orgazmu, należy pamiętać o stałym tempie i dosyć silnym uścisku.

Członek musi być skierowany ku górze, nie należy przeginać penisa w dół. W trakcie seksu oralnego kobieta może zająć się również jądrami, pieszcząc je dłońmi, językiem czy ustami. Wszystko zależy od preferencji mężczyzny, na co ma akurat ochotę. Chcąc uniknąć nieprzyjemnych odczuć, kobieta musi uważać, aby nie wsuwać penisa zbyt głęboko do ust, co mogłoby wywołać odruch wymiotny. Seks oralny może być zwieńczony wytryskiem do ust kobiety czy w inne dowolne miejsce. Pod koniec kobieta może także wykorzystywać do stymulacji jedynie ruchy ręką. Seks oralny może być również elementem gry wstępnej, która zakończy się penetracją pochwy. Kiedy to mężczyzna stymuluje kobiece narządy intymne, musi ona pamiętać, aby nim dobrze kierować, dopasowując tempo pieszczot do swoich własnych preferencji.

Seks oralny- co każdy mężczyzna musi wiedzieć?

Stosunek oralny jest niezwykle intymnym przeżyciem, a więc kobieta musi mieć zaufanie co do partnera i dobrą relację z nim. Mężczyzna pieści okolicę pochwy ustami oraz językiem. Bardzo wrażliwymi miejscami są wargi sromowe większe i mniejsze, a także łechtaczka. Umiejętne pobudzenie tych właśnie stref daje partnerce wiele przyjemności. Zanim jednak mężczyzna przystąpi do stosunku oralnego, powinien on pamiętać o pieszczotach także innych miejsc, po czym dopiero może rozpocząć stymulację miejsc intymnych. Dobrze, jeśli zajmie się dotykaniem wnętrza uda kobiety, jej pośladków, podbrzusza, brzucha, wzgórka łonowego, dopiero potem może zbliżyć usta do pochwy i wsunąć do niej język.

Mężczyzna powinien cały czas zwracać uwagę na reakcję swojej partnerki, wtedy dowie się, co daje jej największą rozkosz. Każda kobieta może preferować inną intensywność oraz tempo pieszczot. Łechtaczka jest obszarem najczulszy i to właśnie jej stymulacja kończy się orgazmem. Partner może ją dotykać, lizać, ssać, warto korzystać z różnych technik. Seks oralny warto łączyć z użyciem dłoni. Jeśli kobieta będzie długo pobudzona, wówczas taki seks oralny zostanie zwieńczony orgazmem. Partner musi pamiętać, aby w trakcie takiego zbliżenia nie gryźć, gdyż mogłoby to doprowadzić do dyskomfortu kobiety. Jeśli chodzi o fellatio, mężczyzna musi mieć świadomość, iż nie każda kobieta przystępuje chętnie do stymulacji penisa.

Nie powinno się jednak zmuszać swojej partnerki do tego rodzaju aktu. W trakcie miłosnych zbliżeń kobieta powinna czuć się komfortowo i nie może się do czegoś przymuszać. Para powinna również wcześniej uzgodnić, w jaki sposób zakończy się stosunek, gdyż nie każda kobieta toleruje wytrysk do ust. Mężczyzna w trakcie zbliżenia nie powinien w momencie uniesienia być zbyt agresywny i siłą dociskać głowy partnerki do członka, no, chyba że oboje tolerują taki sposób seksu oralnego. Seks oralny można uprawiać w wielu różnych pozycjach, wszystko zależy od preferencji pary.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *