Najpopularniejsze fantazje erotyczne u kobiet i mężczyzn

Fantazje erotyczne w dalszym ciągu pozostają tematem tabu. Rzadko kiedy ktoś przyznaje się do tego, że posiada jakieś konkretne marzenia dotyczące sfery seksualnej. Partnerzy nie mówią sobie o swoich fantazjach erotycznych, co jest dużym błędem. Wiele z nich można byłoby przecież z powodzeniem wprowadzić do sypialni. Dzięki temu w związku nie byłoby rutyny oraz pozwoliłoby na życie erotyczne pełne wrażeń. W niniejszym artykule omawiamy, o czym najczęściej fantazjują kobiety i mężczyźni. Zapraszamy do lektury. 

 

Fantazje seksualne u kobiet i mężczyzn – czego pragniemy w łóżku?

Niestety, fantazje erotyczne w dalszym ciągu pozostają tematem tabu. Nawet osoby pozostające w długoletnich związkach często w ogóle nie mówią swojej drugiej połówce o tym, jakie mają marzenia o charakterze erotycznym. Okazuje się, że około 75% osób chciałoby móc wprowadzić w życie swoje fantazje erotyczne, jednak większość z nich ma przed tym pewne opory.

Dodatkowo, te pary, które podjęły decyzję o wprowadzeniu odważnych zmian do swojej sypialni, wskazują, że spowodowało to znaczną poprawę ich więzi z partnerem lub partnerką oraz wniosło życie seksualne na wyższy, wcześniej nieznany poziom. Czego konkretnie dotyczą fantazje erotyczne? Marzenia o charakterze seksualnym zazwyczaj dotyczą byłych partnerów bądź osób całkowicie nieznanych. Jednocześnie rzadko zdarza się, aby fantazje wiązały się z obecnymi partnerami danej osoby. 

Co ciekawe, u obu płci pojawiają się marzenia dotyczące trójkąta seksualnego, jednak znacznie częściej dotyczy do mężczyzn. Osoby, które miewają podobne fantazje, dzieli się na dwie grupy. Pierwsza z grup chciałaby móc samodzielnie decydować o wyborze partnerów oraz zachować nad nimi pełną dominację, z kolei do drugiej grupy zaliczają się osoby, którym zależy na tym, aby kochać się ze wszystkimi na zasadach równości.

W przypadku fantazjowania o trójkącie myśli się zazwyczaj o osobach, które dobrze się zna. Zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn nie brakuje też zwolenników miłosnego trójkąta z osobami całkowicie nieznajomymi. W trakcie erotycznych marzeń obie płcie mają tendencję do tego, aby upiększać własną fizyczność oraz pozostałych uczestników tych fantazji. Paniom zależy, by zaprezentować się jak najlepiej oraz wyeksponować swój biust, z kolei panowie z problemami ze wzwodem marzą o długim, wyczerpującym seksie zakończonym wytryskiem. Ci panowie, którzy mają problem zaburzeń wzwodu, powinni sięgnąć przede wszystkim po skuteczne i bezpieczne leki na potencję, takie jak Viagra czy Kamagra. Dzięki nim marzenia staną się rzeczywistością, a odbycie satysfakcjonującego stosunku seksualnego nie będzie stanowiło żadnego problemu.

O czym najczęściej marzą kobiety?

Wśród kobiet fantazje erotyczne są mocno zróżnicowane. Zdarza się, że kobieta marzy o spędzeniu miłych, romantycznych chwil, a innego dnia fantazjuje o pełnej dominacji swojego partnera. Fantazje u kobiet charakteryzują się tym, że u partnerów bardzo dokładnie wyszczególnione są cechy wyglądu oraz charakteru. Kobiety podchodzą do swoich fantazji w sposób emocjonalny, głębiej je przeżywają.

Panie zazwyczaj w swoich marzeniach nie wyobrażają sobie stosunku, tylko znacznie bardziej skupiają się na grze wstępnej. Mowa tutaj na przykład o kolacji przy świecach i winie, płatkach róż, masażach itp. Panie marzą o wysportowanych, silnych mężczyznach, którzy zapewnią im poczucie bezpieczeństwa.

O czym najczęściej fantazjują mężczyźni?

U mężczyzn fantazje seksualne w zdecydowanej większości przypadków dotyczą kobiet, których nie znają. Zazwyczaj panowie wyobrażają sobie stosunki seksualne z kobietami w przebraniach, na przykład pielęgniarki czy policjantki. Mężczyźni w swoich fantazjach skupiają się w szczególności na samym akcie seksualnym, a nie jak kobiety – na grze wstępnej.

W marzeniach mężczyzn czasami pojawia się też seks analny. Nie ma się co dziwić – mimo, iż mężczyźni deklarują, że seks analny ich nie interesuje, to w rzeczywistości ta forma uprawiania seksu jest dla nich szczególnie istotna. Wśród fantazji erotycznych seks analny zajmuje bardzo wysokie miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *